Wyszukaj spośród 9563 ofert pracy

Jak znaleźć pracę? Przez internet

Dzisiaj większość z nas swoje poszukiwania pracy zaczyna od włączenia komputera – i słusznie, bo portale z ogłoszeniami o pracy zapewniają dostęp do ofert dostosowanych do potrzeb każdego kandydata. Bez problemu za kliknięciem myszki czy dotknięciem ekranu można dziś znaleźć odpowiednią propozycję pracy – etatowa, tymczasowa, w kraju czy za granicą? Prawdopodobnie taka oferta już czeka na szukampracy.pl na odpowiednich kandydatów.

Dla osób poszukujących pracy

Głównym zadaniem portalu szukampracy.pl jest pomoc użytkownikom w znalezieniu najlepszych ofert. Dlatego bez wątpienia najważniejszym punktem strony jest inteligentna wyszukiwarka. Wystarczy wpisać interesującą nas frazę, aby wyświetliły się wszystkie trwające rekrutacje związane z danym stanowiskiem czy zajęciem. Żeby jeszcze lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do oczekiwań kandydatów wystarczy zastosować inne kryteria, między innymi: miejsce pracy, obszar zawodowy, czyli branża, forma zatrudnienia, wysokość wynagrodzenia, wymagany język czy poziom stanowiska.

Wszystkie możliwości portalu szukampracy.pl można poznać po darmowej rejestracji i przejściu do zakładki Strefa Kandydata. Zarejestrowanie się na stronie jest bezpłatne, nie zajmuje wiele czasu a pozwala korzystać z wielu ciekawych funkcji portalu. Przede wszystkim użytkownik może stworzyć swój profil, w którym przedstawia swoje kompetencje, umiejętności, wykształcenie i doświadczenie. Pracodawca może natrafić na taki profil kandydata i sam wysłać mu zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Ponadto dzięki kreatorowi CV użytkownik ma stały dostęp do swoich dokumentów aplikacyjnych i może je wysyłać nawet nie mając ich fizycznie na swoim urządzeniu. Oczywiście kandydat może w każdej chwili modyfikować swój profil – dodawać lub zmieniać zawarte tam informacje oraz załączać listy motywacyjne, CV czy portfolio prac.

Dla pracodawców

Jednak, żeby działanie portalu szukampracy.pl było jak najbardziej efektywne potrzebna jest też oferta dla drugiej strony, czyli pracodawców. Z myślą o nich powstała Strefa Pracodawcy, oparta na prostym w obsłudze, czytelnym panelu zarządzania. Przyjazny interfejs gwarantuje szybkie tworzenie i publikowanie ogłoszeń oraz bezproblemową weryfikację nasyłanych zgłoszeń. Każde ogłoszenie może zostać opublikowane w wybranej stylistyce z dołączonym logo firmy i grafiką, tak aby zachować spójność wizualną pracodawcy. Rekruter może dodawać pytanie preselekcyjne, a następnie oceniać kandydatów i powiadamiać ich o kolejnych etapach rekrutacji.

Firma może też stworzyć swoją wirtualną wizytówkę – kandydaci będą mogli dzięki niej dowiedzieć się jak funkcjonuje dany pracodawca, jakie są jego założenia, misja działania oraz czy aktualnie prowadzi rekrutację. Dodatkowo taka firma znajdzie się w dostępnej dla użytkowników bazie – taki katalog pracodawców również może zwiększyć atrakcyjność firmy i przyciągnąć najlepszych kandydatów. Warto jeszcze dodać, że na każdym etapie pracodawca może skorzystać z fachowego wsparcia technicznego pracowników portalu z ogłoszeniami o pracy szukampracy.pl.  

Fachowa pomoc

Portal z ogłoszeniami pracy szukampracy.pl to także portal branżowy związany z tematyką rynku pracy i rekrutacji. Dlatego użytkownicy mogą korzystać z szeregu praktycznych narzędzi, takich jak kalkulator wynagrodzeń. Dzięki niemu można szybko sprawdzić wysokość pensji netto i porównać ją z kwotą brutto przy umowie o pracy, umowie zleceniu oraz umowie o dzieło, wraz z wysokością kwot odprowadzanych na świadczenia socjalne. Do dyspozycji kandydatów oddano także fachowe porady i wzory CV, które pomogą przygotować wysokiej jakości, dopracowane w każdym detalu dokumenty aplikacyjne. Na portalu szukampracy.pl można też poszerzyć swoją wiedzę, dzięki systematycznie publikowanym artykułom dotyczącym rynku pracy w Polsce i za granicą. Taka solidna dawka wiedzy nie tylko pomoże przygotować się do rekrutacji, ale także wzmocni pewność siebie kandydata i jego świadomość swojej wartości na rynku pracy.   

Na każdym urządzeniu

Ogromną zaletą portalu z ogłoszeniami o pracy szukampracy.pl jest technologia, w której została zaprojektowana i wdrożona strona. Dzięki temu witryna automatycznie dostosowuje się do każdego rodzaju urządzeń. Co to oznacza dla użytkowników? Że równie komfortowo mogą przeglądać oferty pracy i aplikować na nie za pośrednictwem komputera, smartfona czy tabletu. Dlatego szukampracy.pl to jeden z najchętniej odwiedzanych portali z ogłoszeniami o pracy, który z dnia na dzień udostępnia więcej sprawdzonych, atrakcyjnych ofert z kraju i zagranicy.

Komentarze

Zespół Szukampracy.pl 10 Sierpnia, 2017 (12:17)

Michał w takim razie gratulujemy sukcesu i życzymy miłego dnia :)


Michał Sobieraj 10 Sierpnia, 2017 (10:03)

Uważam, że w znalezieniu pracy przez internet pomaga doświadczenie, umiejętności nawiązywania kontaktów i język obcy. Tak naprawdę w moim przypadku zaważył język obcy, nauczony w Centrum Astar Gdynia.


TrueCV.pl | Szymon 11 Maja, 2017 (15:23)

I wiele można by wymieniać, LinkedIn, GoldenLine, masa grup na facebooku gdzie roi się od ofert i gdzie mamy bezpośrednią styczność z rekruterem. Polecam parę ogólnych porad z naciskiem na statystyki, o których rzadko ludzie wiedzą: http://www.truecv.pl/jak-znalezc-prace/

Przeczytaj całość

Dodaj nowy komentarz