Szybko i łatwo zarządzaj procesem rekrutacji

Twórz własne, dedykowane pytania dla kandydatów, o które oparty zostanie rekruting. Przyporządkowuj oceny poszczególnym aplikantom i zarządzaj etapami rekrutacji korzystając z jednego panelu!

Zarządzaj wszystkimi procesami rekrutacyjnymi za pomocą intuicyjnych narzędzi. Rekrutuj wygodnie i oszczędzaj swój czas.

Z myślą o użytkowniku

Wspólnie z firmami rekrutacyjnymi tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali ogłoszeń pracy w Polsce.

 • Darmowy profil kandydata
 • Wygodne zarządzanie składanymi aplikacjami
 • Kreatory CV, kalkulatory wynagrodzeń i inne przydatne narzędzia

Profil Pracodawcy

Szukasz portalu, dzięki któremu w łatwy i efektywny sposób uporządkujesz proces rekrutacji?. Załóż konto pracodawcy już dziś i dodawaj swoje ogłoszenia o pracy.

 • Szybka i Darmowa rejestracja
 • Bezpłatny panel do zarządzania rekrutacjami
 • Łatwy w obsłudze kreator profilu firmy

Poznaj opinie naszych użytkowników

Poziom zadowolenia naszych użytkowników i ich opinie, to najważniejsze kryteria pozwalające nam stale doskonalić i rozwijać portal

 • Krzysztof Gawryś, Właściciel Agencji Interaktywnej G2 TEAM

  Każda rekrutacja to złożony, wieloetapowy proces, podczas którego aplikant przechodzi w naszej firmie nawet przez kilka szczebli kierownictwa. Dzięki szukampracy.pl mam podgląd i kontrolę nad wszystkimi rekrutacjami, a intuicyjny panel pozwala mi na łatwe i skuteczne zarządzanie nimi.

 • Łukasz Gawryś, Właściciel Agencji Interaktywnej Alphta.de

  Od kilku lat współpracuję z programistami oraz grafikami z Polski, dostarczając support projektom realizowanym na terenie Niemiec. Szukampracy.pl to bez wątpienia portal, dzięki któremu nie tylko skutecznie pozyskam listę ofert, ale przede wszystkim będę mógł zarządzać kilkoma procesami rekrutacji z wykorzystaniem jednego panelu. Rozwiązanie godne polecania każdemu przedsiębiorcy oraz specjalistom branży HR!

Rekrutuj razem z szukampracy.pl

Najciekawsze oferty pracy
na rynku

Zarządzanie procesem rekrutacji
w jednym miejscu

Najświeższe informacje
z rynku HR