Wyszukaj spośród 16282 ofert pracy

Droga do sukcesu to podjęcie zmasowanych, zdeterminowanych działań

Talent to tylko jeden z elementów składowych oczekiwanego sukcesu. Bez determinacji połączonej z pracowitością nawet posiadanie naturalnych cech ułatwiających dochodzenie do szczytu może okazać się niewystarczające. Działaj, zdobywaj, nie ulegaj lenistwu. To w twoich rękach leży przyszłość.

Nikt nie wie na pewno, ale dostrzec można, że pracowitość- zdolność do wyczerpującej pracy, plus umiejętność pełnego zaangażowania się w to, co robią, jest wspólnym motywem, przewijającym się w przypadku każdego wybitnego dyrektora, o jakim słyszałem

Bill Westwood

Czynność jest matką pomyślności. Bóg niczego pracującym nie odmawia. Pracuj przez ten czas, kiedy leniwy zasypia, a będziesz miał zboże do sprzedaży i do schowania.

Benjamin Franklin

Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość? A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?

Bernard Show

Pracowitość oznacza ciężką, trwającą ponad dziesięć godzin dziennie pracę, często przybierającą formy pracoholizmu, a nawet pewnej "pułapki" związanej z nieumiejętnością delegowania czynności zawodowych i odpowiedzialności na własnych pracowników, ale - rzecz charakterystyczna - jej efektem jest satysfakcja.

Krzysztof Konecki

Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu.

Benjamin Franklin

Każdą pracę wykonuj, jakby miała ona być ostatnią w życiu

Marek Aureliusz

Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za to co robimy, ale także za to, czego nie robimy

Molier

Praca tworzy zaporę przeciwko smutkowi

Cyceron

Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po posiewie, przebija góry, nad przepaściami przerzuca góry

Bolesław Prus

Komentarze

Dodaj nowy komentarz