Wyszukaj spośród 2575 ofert pracy

Cytaty wielkich – motywacja do pracy

Zapraszamy do listy fenomenalnych cytatów ludzi, którzy osiągnęli sukces na niwie kariery zawodowej. Niech będą dla was motywacją, siłą i zapalnikiem do tego, by śmiało podążać w stronę marzeń, realizując nawet najbardziej szalone, pozornie, idee. Odwagi!

 

Karierę robi się z dwóch powodów - dla siebie i dla innych. Nawet, jeśli chcesz śpiewać, bo to kochasz, to i tak potrzebujesz kogoś, kto chciałby cię słuchać.

Andrea Bocelli

 

Kiedy sięgasz do gwiazd, być może nie dotkniesz żadnej z nich, ale na pewno nie skończysz z garściami pełnymi błota.

Leo Burnett

 

Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał się klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.

Ford Henry

 

Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".

Brown Jackson

 

Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi.

Steve Jobs

 

Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w moim życiu. Przegrałem ponad 300 meczów. 26 razu zaufano mi, gdy miałem oddać rzut na miarę zwycięstwa i spudłowałem. Przegrywałem w moim życiu ciągle. Dlatego właśnie osiągnąłem sukces.

 Michael Jordan

 

Charakter człowieka poznaje się dopiero wtedy, gdy staje się on przełożonym.

Erich Maria Remarque

 

Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent - nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz - nienagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie - świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne.

Calvin Coollidge

 

Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.

Jack Canfield

 

Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi

Albert Camus

 

Nie znam klucza do sukcesu, ale kluczem do porażki jest próbować zadowolić wszystkich.

Bill Cosby

Komentarze

Dodaj nowy komentarz