Lokalne biuro w którym wypoczywasz

Podziel się z innymi

Praca w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu z dala od hałasu? Brzmi jak marzenie? Piękne i nowoczesne biura Atrion są w Twoim zasięgu! Budynek mieści się w Tychach w dogodnej lokalizacji, dlatego jeśli szukasz miejsca na rozwój swojej firmy, koniecznie czytaj dalej.

Nowoczesne biura na wynajem w Tychach

Praca w odpowiednich warunkach zwiększa efektywność pracowników oraz sprawia, że wykonywanie obowiązków staje się przyjemniejsze. Każdy z nas lubi spójne pod kątem wizualnym, jasne pomieszczenia. W takich pokojach czujemy się dobrze, rześko, a ręce aż same rwą się do pracy. 

Przeciwna sytuacja panuje w momencie, kiedy nie dysponujemy odpowiednią przestrzenią do pracy. Przykładem może być mieszkanie prywatne pracownika. Forma ta zyskała na popularności w czasach pandemii, kiedy to wiele firm przeszło na tryb pracy całkowicie zdalny (lub hybrydowy). W mieszkaniu często musimy pogodzić miejsce do pracy z innymi członkami rodziny i być przygotowanym na to, że trudniej będzie o skupienie i wygospodarowanie do tego odpowiedniej przestrzeni (nieliczni, posiadający pokaźniejszy metraż, mogą liczyć na minimum komfortu, jednak nijak ma się to do pracy w nowoczesnym biurze z pełnym pakietem udogodnień.

Dlaczego warto wynająć biura w Atrion?

Biura w Tychach Atrion nie dość, że mieszczą się w dogodnej lokalizacji (Tychy, ulica Towarowa 23), to w dodatku posiadają szereg licznych udogodnień. Na każdym piętrze znajduje się strefa wypoczynku oraz aneks do użytku osób tutaj pracujących. Dodatkowo otrzymujemy biura w pełni wyposażone, klimatyzowane, a jak wiemy, latem jest to szczególnie istotne dla komfortu osób pracujących. Co więcej, klimatyzacja jest sterowalna (dla każdego biura osobno), dlatego możemy dostosować temperaturę w pomieszczeniu do swoich potrzeb, nie martwiąc się tym, czy będzie za zimno lub za gorąco. Do dyspozycji gości udostępniono także bistro, dlatego jeśli poczujemy głód, o każdej porze możemy udać się na posiłek, gdzie codziennie czeka nas nowe menu.

W Atrion, oprócz biur 1 i 2-osobowych, możesz skorzystać z opcji wynajmu dla od 3 do 9 osób oraz z większej przestrzeni: dla 10-14 osób. Budynek dysponuje również biurem typu Open Space i Call Center, które zostały zaprojektowane w dedykowany do tego trybu pracy sposób.

Wisienką na torcie jest to, że firma architektoniczna zadbała o odpowiednie naświetlenie w całym budynku, dzięki czemu praca w tym miejscu jest naprawdę komfortowa!

Szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej firmy? Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, zapytaj o szczegóły w Atrion Tychy! Dane do kontaktu zostały podane na stronie biura.

Nasz wynik:
[Total: 0 Średnia: 0]