Pracownik Grupy Mobilnej

Securitas Łódź 120 PLN

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Grupy Mobilnej.

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • analiza stanu bezpieczeństwa obiektów,
  • analiza zapisu monitoringu,
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,
  • współpraca z organami ścigania.

Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • z wpisem na listę Kwalifikowanych pracowników ochrony (warunek konieczny),
  • posiadających prawo jazdy kat.B.
  • posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • potrafiących pracować w zespole,
  • chcących podejmować nowe wyzwania,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • Stawka 6080 zł brutto
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • możliwość rozwoju i awansu (Kierownik Regionu Ochrony/Inspektor/Manager),
  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy oraz przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,
  • benefity pozapłacowe: karnet sportowo-rekreacyjny, pakiet medyczny Medicover w dwóch wariantach, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, darmowa siłownia w biurze

Jesteś zainteresowany / zainteresowana pracą?

Wyślij nam swoje CV,

kontakt telefoniczny:

6-9-5-2-0-3-1-1-7; 6-0-3-9-1-2-1-8-8.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Grupy Mobilnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Grupy Mobilnej w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Securitas lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Grupy Mobilnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Grupy Mobilnej, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Securitas praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie