Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta

Zatrudnimy Konsultanta Telefonicznego ds.sprzedaży
Naszego zespołu.
Jeżeli jesteś studentem bądź uczniem, idealnie trafiłeś!

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług i produktów naszej firmy, idealnie dopasowanych do potrzeb Klientów.
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta.

Co zapewniamy:

  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach, które dopasujesz do swojego planu zajęć (min. 25 godzin tygodniowo).
  • Szansę na rozwój umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych.
  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole.

Wymagania:

  • Status ucznia lub studenta.
  • Zapał do pracy i chęć nauki.
  • Umiejętność komunikacji oraz pozytywne nastawienie.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i wyraźna dykcja.
  • Dyspozycyjność na poziomie minimum 25 godzin tygodniowo.
  • Obecność na 5-dniowym wdrożeniu do pracy.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta, Łódź

Ogłoszenia Pracodawcy