Specjalista ds. klienta biznesowego

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Od 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie.Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG Group niepowtarzalny charakter.

Obecnie, dla jednego z naszych największych Klientów z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty,
  • sprzedaż produktów i usług,
  • negocjowanie warunków,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oczekiwania:

  • płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - gwarantowana podstawa + premie,
  • pracę zdalną od poniedziałku do piątku (dla chętnych również w soboty),
  • możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
  • profesjonalny onboarding,
  • bieżące wsparcie przełożonego i trenera,
  • stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,
  • brak dress code'u (jeśli czasami pojawisz się w biurze) ;)

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. klienta biznesowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. klienta biznesowego w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. klienta biznesowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. klienta biznesowego, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. klienta biznesowego, Opole

Ogłoszenia Pracodawcy