Moderator treści Social Media z j. niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

- moderowanie treści pojawiających się na stronie internetowej w języku niemieckim i angielskim zgodnie z polityką biznesową i regułami etycznymi.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
- podstawowa wiedza z zakresu kultury, polityki oraz obyczajów panujących w Niemczech
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze i obsługi komputera

Nasz klient oferuje:

- międzynarodowe środowisko pracy
- pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenie wprowadzające
- umowę o pracę
- bogaty pakiet benefitówSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Moderator treści Social Media z j. niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Moderator treści Social Media z j. niemieckim w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Moderator treści Social Media z j. niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Moderator treści Social Media z j. niemieckim, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


L.M. Group Poland Sp. z o.o.


Praca Moderator treści Social Media z j. niemieckim, Kraków

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Ogłoszenia Pracodawcy