Laravel PHP Developer - Ostrów Wielkopolski

Cześć!

Miło mi Cię poznać. Jestem Krzysztof - PM zespołu IT w Helpfind. Poświęć chwilę, aby lepiej nas poznać.

Jesteśmy pasjonatami frameworka Laravel i od 2017 r. budujemy soft, dzięki któremu Helpfind rozwija się bardzo dynamicznie. Aktualnie poszukujemy Back-end/ Full-stack Developera na poziomie Mid, ale jeśli masz trochę mniej lub więcej doświadczenia, a chcesz nas lepiej poznać - zgłoś się. Zależy Nam na współpracy 100% stacjonarnej lub hybrydowej (minimum 3 dni w biurze).

Nasza firma, jak nazwa 'Helpfind' wskazuje, pozwala ludziom znaleźć pomoc w różnych sytuacjach. Specjalizujemy się w pomocy prawnej w zakresie finansów / odszkodowań.

Głównym celem Helpfind jest szybki rozwój poprzez automatyzację procesów oraz wdrażanie automatyki prawnej. Mówiąc w skrócie - stawiamy przede wszystkim na IT.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tym jak prowadzę projekt, jaki mamy stack technologiczny i co będziesz robił, to zapraszam Cię do kontaktu. Możemy spotkać się online lub w biurze w Ostrowie Wielkopolskim.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość frameworka Laravel (w najnowszej wersji)
  • Bardzo dobra znajomość PHP i wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość technologii bazodanowych (w szczególności MySQL)
  • Bardzo dobra znajomość OOP
  • Doświadczenie w tworzeniu rozproszonych serwisów webowych
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT
  • Podstawowa znajomość środowiska unixowego
  • Mile widziane umiejętności front-endowe

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym lub częściowym wymiarze godzin
  • Pracę w nowoczesnym biurze typu 'loft'
  • Dogodną formę zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, dzieło, B2B
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę nad ciekawym i ambitnym projektem z użyciem najnowszych technologii
  • Pracę w zespole młodych i sympatycznych ludzi
  • Aktywny udział w tworzeniu projektu
  • Świetną atmosferę pracy i dużo pozytywnej energii

Zakres obowiązków:

  • Analiza techniczna zadań
  • Projektowanie architektury baz danych
  • Współtworzenie procesów CI/CD
  • Bieżący rozwój istniejących stron i aplikacji webowych w szczególności:
    - automatyzacja procesów sprzedażowych
    - automatyzacja procesów prawnych
    - automatyzacja działań marketingowych
    - współtworzenie stron internetowych
  • Code refactoring
  • Code review
  • Pisanie testów jednostkowych / integracyjnych

Etapy rekrutacji:

  • Etap I: Spotkanie online lub w biurze (ok. 40-60min)
    - zapoznanie z doświadczeniem kandydata
    - kilka pytań technicznych dot. PHP / Laravel / Mysql
    - przedstawienie firmy Helpfind
    - przedstawienie pracy zespołu IT, stack technologiczny, metodyka zarządzania
    - sprawy formalne: dyspozycyjność, oczekiwane wynagrodzenie, forma współpracy
  • Etap II: Szczegółowa rozmowa techniczna (ok. 30-60min) i/lub zatrudnienie na okres próbny

Oferowane wynagrodzenie:

  • Mid developer (osoby z doświadczeniem do ~5 lat): do 11000 brutto UoP / 13000 netto B2B
  • Senior developer (osoby z doświadczeniem powyżej 5 lat): do 15000 brutto UoP / do 18000 netto B2B

Miejsce pracy:

  • Ostrów Wielkopolski, ul. Kazimierza Pułaskiego 11

Gdzie szukać pracy jako Laravel PHP Developer - Ostrów Wielkopolski

Jaka oferta pracy na stanowisku: Laravel PHP Developer - Ostrów Wielkopolski w miejscowości: Ostrów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HELPFIND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Laravel PHP Developer - Ostrów Wielkopolski Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Laravel PHP Developer - Ostrów Wielkopolski, praca w Ostrów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.HELPFIND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.