Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac

Witaj,

na polskim rynku pojawiliśmy się w 2017 roku i w niedługim czasie wypracowaliśmy na rynku odszkodowawczym znaną, rozpoznawalną i godną zaufania markę. Niezmiennie dumni jesteśmy z ciągle rosnącej ilości naszych zadowolonych klientów i Pracowników. Ten sukces zbudowaliśmy wspólnie i chcemy go kontynuować dlatego w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby samodzielnej i skrupulatnej, która zasili Nasz zespół kadr i płac na stanowisku:

Główne zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych
  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • Przygotowanie deklaracji GUS i rozliczeń PFRON
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych

Cechy Kandydata:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Wiedza z zakresu PPK
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność staranność i terminowość
  • Otwartość na komunikację ze wszystkimi działami w firmie, szukamy osoby, która nie zamknie się tylko w 'kadrowym' świecie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Niezbędne wdrożenie, które przygotuje Cię do współpracy z Nami
  • Przyjazną i tolerancyjną atmosferę - chcemy aby każdy Pracownik czuł się u Nas dobrze
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Możliwość wzięcia udziału w wewnętrznym programie poleceń pracowniczych
  • Pracę w nowoczesnym biurze typu 'loft'
  • Nielimitowaną kawę o każdej porze :)

Gdzie szukać pracy jako Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac w miejscowości: Ostrów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HELPFIND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac, praca w Ostrów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.HELPFIND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.