Kucharz/Kucharz śniadaniowy

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie potraw z karty menu.
  • Współudział w tworzeniu menu - adekwatnego do obowiązujących trendów.
  • Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości.
  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość kuchni polskiej tradycyjnej oraz kuchni międzynarodowej.
  • Dyspozycyjność.
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Entuzjazm i zapał do pracy.
  • Ukierunkowanie na jakość oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia w formie dogodnej dla pracownika.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia.
  • Pracę u boku doświadczonego szefa kuchni.
  • Zmianowy system pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Gdzie szukać pracy jako Kucharz/Kucharz śniadaniowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kucharz/Kucharz śniadaniowy w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hotel Słoneczny Młyn lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kucharz/Kucharz śniadaniowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kucharz/Kucharz śniadaniowy, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Hotel Słoneczny Młyn praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.