Elastyczny grafik - praca dla studentów i uczniów

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i mieć czas na swoje pasje i zainteresowania? Lubisz rozmawiać i nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów? Ta praca jest właśnie dla Ciebie :)

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS.

Zadania? Bardzo przyjemne!

Do Twoich obowiązków należeć będzie telefoniczna obsługa Klientów: doradzanie, negocjowanie i informowanie o usługach flagowego operatora sieci komórkowej ;)

Wszystkiego nauczymy Cię oczywiście na kompleksowym szkoleniu. Dla nas ważne jest pozytywne nastawienie, chęć do pracy i zdobywania nowych doświadczeń plus odrobina kreatywności :)

Od nas otrzymasz:
- 2 wypłaty w miesiącu - podstawa + premia,
- elastyczny grafik - Ty decydujesz kiedy pracujesz,
- szansę na rozwój w strukturach firmy,
- kartę rabatową ze zniżkami do wielu miejsc rozrywki we Wrocławiu,
- pracę w młodej i pozytywnie zakręconej ekipie.

Niemożliwe?
Wyślij nam swoje CV, a przekonasz się że tak naprawdę wszystko jest możliwe!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Elastyczny grafik - praca dla studentów i uczniów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elastyczny grafik - praca dla studentów i uczniów w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elastyczny grafik - praca dla studentów i uczniów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elastyczny grafik - praca dla studentów i uczniów, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.


Praca Elastyczny grafik - praca dla studentów i uczniów, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy