Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Śmiało aplikuj! Wymagamy uśmiechu i pozytywnego nastawienia - wszystkiego nauczymy Cię sami!

Twoje zadania:

  • telefoniczne obsługa Klientów - pomagamy, doradzamy od tego jesteśmy,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem i kompleksowa obsługa w każdej sprawie.

Oczekiwania? Prawie żadne!
Bogaty pakiet wdrożeniowy odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :)
Weź ze sobą dużo pozytywnej energii!
Jedyne czego potrzebujemy to Twojej dostępności przez około 25h w tygodniu.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe,
  • premie uzależnione od Twoich osiągnięć,
  • konkursy i spotkania integracyjne,
  • pracę w młodym zespole,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • pracę w centrum Gdyni.

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj! w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj!, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.