Asystent zarządzania kategorią z orzeczeniem o niepełnosprawności BPO NETWORK Sp. z o.o.

  • Bogatynia, dolnośląskie
  • 25-03-2023 , do końca 369 dni

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent zarządzania kategorią z orzeczeniem o niepełnosprawności

Obowiązki
* Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień na potrzeby zespołu
* Wprowadzanie danych do systemów oraz zapewnienie kompletności i wysokiej jakości wewnętrznych baz danych
* Przygotowywanie ofert promocyjnych
* Koordynowanie procesów promocyjnych
* Wsparcie procesu rozliczeń z dostawcami
* Bieżące wsparcie Kierownika Zarządzania Kategorią w prowadzeniu kategorii

Wymagania
* Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
* Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i ścisłe)
* Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym/sprzedaży
* Znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym, w szczególności MS Excel
* Zdolności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością danych liczbowych
* Dobra organizacja pracy
* Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
* Dokładność i systematyczność w wypełnianiu powierzonych zadań
* Pozytywna ocena z testu na znajomość Excel
* Stałe łącze w miejscu zamieszkania

Oferujemy
* Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
* Pracę zdalną
* Okres próbny 3- miesięczny, następnie umowa na rok
* Respektowanie wszystkich przywilejów osoby z niepełnosprawnością
* Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej
* Premie kwartalne
* Benefity, w tym poszerzony pakiet medyczny (Luxmed / Medicover) dla osoby z niepełnosprawnością)

Kontakt w sprawie oferty pracy:
Ilona Kawiecka
798 951 967
ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Gdzie szukać pracy jako Asystent zarządzania kategorią z orzeczeniem o niepełnosprawności

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent zarządzania kategorią z orzeczeniem o niepełnosprawności w miejscowości: Bogatynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BPO NETWORK Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent zarządzania kategorią z orzeczeniem o niepełnosprawności Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent zarządzania kategorią z orzeczeniem o niepełnosprawności, praca w Bogatynia dopasowana do Twoich wymagań.BPO NETWORK Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.