O BDI

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą polską firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w obszarze wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej. Od ponad 21 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla. W roku 2006 najwyższa jakość usług BDI potwierdzona została certyfikatem ISO 9001:2000. Od roku 2009 posługujemy się procedurami zgodnymi z aktualnie obowiązującą normą ISO 9001:2008.

 

Bogate i wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zróżnicowanych projektów doradczych (od rekrutacji poprzez audyty personalne po outplacement) sprawia, że Bank Danych o Inżynierach jest postrzegany jako wiarygodny i rzetelny partner w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. O skuteczności i wysokiej jakości działań świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Ponad 80% realizowanych projektów pochodzi od klientów powracających oraz tych, którym BDI zostało polecone.

 

Oprócz wiedzy i doświadczenia, atutem BDI jest największa w Polsce baza danych zawierająca szczegółowe informacje o inżynierach i ich doświadczeniach zawodowych. Dzięki stałej aktualizacji danych klienci BDI mogą natychmiast dotrzeć do ponad 140 000 polskich inżynierów. Procesy rekrutacyjne realizowane w oparciu o zasoby BDI charakteryzują się bardzo wysokim poziomem efektywności.

 

Bank Danych o Inżynierach prowadzi również unikatowe projekty związane ze stałym monitoringiem rynku pracy. Dzięki tym działaniom klienci BDI mogą znacznie efektywniej zarządzać swoimi zasobami ludzkimi. Do najważniejszych z nich należą:

 

  • coroczny ranking „Firma dla Inżyniera”,
  • badanie opinii inżynierów na temat pracodawców.
Najnowsze oferty pracy BDI

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy