O nas

KS Service jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Zatrudnienia. Od 2006 roku rekrutuje pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajduje pracę kandydatom. Agencja ma swoje oddziały w całej Polsce, a centrala znajduje się w Szczecinie.

 

Najważniejszy jest klient

KS Service dba o jakość wykonywanych usług i dąży do pełnego zadowolenia Klienta. Agencja skutecznie i profesjonalnie rekrutuje pracowników na różne stanowiska, zarówno niskiego, jak i wysokiego szczebla. Oferuje także usługi z zakresu rekrutacji stałej, pracy tymczasowej, oraz outsourcingu.

Klientami KS Service są również kandydaci, którzy dzięki zarejestrowaniu się w bazie mają stały i łatwy dostęp do ofert pracy. Agencji zaufały już tysiące osób poszukujących pracy, które znalazły zatrudnienie w interesujących je branżach.

Agencja posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.

 

Indywidualne podejście

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, a tworzona oferta jest dedykowana tylko danej Firmie. Zaangażowanie, elastyczność, doświadczenie i umiejętności gwarantują najlepszą jakość wykonywanych usług.

 

Czas to pieniądz

Współpraca z KS Service gwarantuje oszczędność czasu i kosztów związanych z rekrutacją. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kompetentnej kadrze KS Service znajdzie właściwych pracowników dla firmy Klienta oraz będzie na bieżąco monitorować, czy wypełniają oni swoje obowiązki zgodnie z zawartą umową.

Kandydaci poszukujący pracy są traktowani profesjonalnie i indywidualnie. Dzięki wykwalifikowanym i dynamicznym pracownikom Agencja znajduje pracę pasującą do profilu Kandydata. Dzieje się to w sposób szybki i dokładny, z uwzględnieniem predyspozycji zawodowych oraz zainteresowań.

 

Profesjonalizm i wiedza gwarancją sukcesu

Agencja specjalizuje się w dostarczaniu pracowników tymczasowych na stanowiska produkcyjne, magazynowe i przeładunkowe, a także związane z bezpośrednią lub telefoniczną obsługą klienta. KS Service świadczy usługi dla branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta i innych.

Dzięki obszernej bazie kandydatów i młodej, kreatywnej kadrze pracowniczej, KS Service znajdzie pracowników z każdej branży. Zaufało nam wiele renomowanych firm. Państwa firma może dołączyć do ich grona.

Najnowsze oferty pracy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.