Pracodawca KRAINA DRWALA sp. z o.o.

Odkryj naszą historię

Każda wspaniała opowieść rozpoczyna się słowami: "Za wzgórzami, za lasami..." - tak samo jest z naszą historią :)

 

To właśnie w malowniczych Bieszczadach odnaleźliśmy spokój, inspirację i mnóstwo pozytywnej energii do tworzenia niepowtarzalnych pudełek i pendrive'ów. To tutaj powstają wszystkie nasze projekty, a z tego miejsca czerpiemy siłę, by nieustannie tworzyć i zaskakiwać Was naszymi nowościami.

 

Od samego początku pokochaliście nasze produkty i silnie związaliście się z nami.

 

Dziękujemy!

 

Dziękujemy także za wszystkie serdeczne słowa, które stanowią dla nas ogromną motywację i często dają nam siłę do tworzenia. Nasza praca opiera się głównie na prawdziwym rzemiośle, gdzie z największą starannością dbamy o najmniejsze detale i działamy w harmonii z naturą. W naszym procesie twórczym ręce odgrywają kluczową rolę, ale korzystamy również z zaawansowanej technologii i optymalizacji procesów. Przez kilka ostatnich miesięcy wspieramy się najnowocześniejszym i największym w Polsce ploterem laserowym.

 

Patrzymy z optymizmem w przyszłość, ponieważ to tylko mała część tego, co chcielibyśmy Wam pokazać :) Jeśli kiedykolwiek marzycie o rzuceniu wszystkiego i wyjechaniu w Bieszczady, koniecznie nas odwiedźcie! Czekamy na Was z pyszną kawą i naszymi drewnianymi cudami :)

 

https://krainadrwala.pl

 

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy