Pracodawca agencja pracy Top-Staff

Wiele lat spędzonych przy rekrutacjach sprawiło, że nasza agencja pracy z powodzeniem walczy o tytuł lidera w swojej branży. Dowodzą temu nie tylko pozytywne opinie jakie znaleźć można w sieci, ale także liczby które za tym przemawiają. Przez blisko dwa lata udało nam się znaleźć zatrudnienia dla ponad tysiąca osób – od uczniów i studentów, przez pracowników fizycznych po wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie. Nie byłoby to możliwe gdyby nie nasz nowoczesny, pełen zapału zespół, który trzymając rękę na pulsie koordynuje działania firmy już od etapu zlecenia.

Osoby decydujące się na skorzystanie z jednej z ofert pracy już od początku znajdą się pod opieką pracowników naszego biura. Nasz zespół zadba też o elastyczny grafik dopasowany do innych obowiązków (dotyczy np. studentów), czy wypłaty które spływają zawsze na czas – do 10 dnia każdego miesiąca.
Przedsiębiorcy, którzy szukając pracownika zostali naszymi partnerami mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie tej współpracy. Często jesteśmy w stanie oszczędzić nie tylko ich pieniądze, ale także czas. Wszystko to dzięki rozbudowanej bazie kandydatów, którą jako firma rekrutacyjna Top-Staff regularnie uzupełniamy. Staramy się być także elastyczni i wraz z Naszym Klientem wspólnie wypracować rozwiązania (również finansowe) najkorzystniejsze dla każdej ze stron.
Oferowany przez nas leasing pracowniczy dotyczy zarówno Polaków, jak i obcokrajowców chcących podjąć zatrudnienie szukają pracy w naszym kraju. W przypadku m.in. obywateli Ukrainy, czy Białorusi jesteśmy w stanie pomóc także w kwestiach prawnych, takich jak legalizacja pobytu, czy formalności związane z pracą.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy