Doradca klienta

Perfumeria Lulua Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Poszukujemy pracownika do perfumerii zlokalizowanej w centrum Katowic.

Przypominamy o konieczności zamieszczania na przesyłanych dokumentach klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF.
Informujemy także, że skonstatujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • praca z klientem – doradzanie, testowanie, prezentacja i sprzedaż zapachów;
  • utrzymywanie czystości w perfumerii;
  • wykonywanie tłumaczeń opisów produktów z języka angielskiego na polski;
  • + dużo fajnej, kreatywnej pracy.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia w branży. Zaangażowanie, pracowitość i pozytywne nastawienie są dla nas najważniejsze.

Jeśli jesteś osobą, która:

  • lubi kontakt z ludźmi, jest cierpliwa i otwarta;
  • jest w pełni dyspozycyjna (praca również w weekendy);
  • komunikatywnie posługuje się językiem angielskim;
  • poszukuje pracy na dłuższy okres czasu;
  • posiada wykształcenie minimum średnie;
  • ma dobrą pamięć zapachową.

To czekamy właśnie na Twoje CV! :)

Oferujemy

Czego możesz od nas oczekiwać?:

  • stabilnej pracy;
  • miłej atmosfery;
  • dobrego wynagrodzenia;
  • pracy w przyjemnym, pachnącym otoczeniu.

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Doradca klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca klienta w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Perfumeria Lulua lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca klienta, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Perfumeria Lulua praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie