Wyszukaj spośród 9688 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pomocnik Mechanika samochodowego Niemcy Bawaria Cham Amberg

Lokalizacja: Cham, Niemcy , Bawaria;
Wynagrodzenie: 7000PLN / Miesiąc

KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH to firma poszukująca specjalistów w następujących dziedzinach: budowa maszyn, budowa instalacji przemysłowych, mechanika pojazdów, obróbka skrawaniem, elektrotechnika, hydraulika, fotowoltaika, malowanie i lakierowanie, konstrukcja pojazdów, obróbka drewna.


Opis stanowiska

Niemiecka firma KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH zatrudni: Pomocnika Mechanika samochodowego w Bawarii ( Amberg, Cham, Würzburg, Fürth, Norymberga ).

Zakres obowiązków na ww. stanowisku to pomocnicze uczestnictwo przy realizacji następujących czynności: przeglądy/kontrole, naprawy i konserwacje, wymiana części i płynów eksploatacyjnych.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail lub kontakt telefoniczny. 

Wymagania
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy); 
 • kierunkowe wykształcenie lub doświadczenie w ww. zakresie; 
 • samodzielność; niezawodność; 
 • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

Zapewniamy:

 • zakwaterowanie;
 • atrakcyjne wynagrodzenie (10,35 Euro na godz. + dieta);
 • prawo do urlopu i dodatki świąteczne;
 • długookresowe zatrudnienie na podstawie układów zbiorowych (IGZ) - warunki niemieckie ze wszystkimi składkami;
 • stałą opiekę i wsparcie w tym wsparcie po polsku.
   
Wymagane języki

niemiecki

Oferta jest ważna jeszcze 553 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Pomocnik Mechanika samochodowego Niemcy Bawaria Cham Amberg

Oferta pracy na stanowisku: Pomocnik Mechanika samochodowego Niemcy Bawaria Cham Amberg w miejscowości: Cham, Niemcy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pomocnik Mechanika samochodowego Niemcy Bawaria Cham Amberg Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik Mechanika samochodowego Niemcy Bawaria Cham Amberg, praca w Cham, Niemcy dopasowana do Twoich wymagań.KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.