Praca na magazynie - 21,42 zł/h - Kałuszyn


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.


Szukasz pracy na stałe? A może interesuje Cię zatrudnienie tylko na krótki okres czasu?

Z nami to możliwe! To ty decydujesz na jaki czas podejmujesz z nami współpracę - na miesiąc, dwa lub na dłuższy okres czasu. 

Damy Ci również możliwość wyboru w jakich godzinach chcesz pracować - od godziny 7:00 czy od godziny 17:00. 

Otrzymasz od nas umowę zlecenie, wynagrodzenie godzinowe w wysokości 21,42 zł/h brutto 

Do Twoich obowiązków będzie należało pakowanie towarów na palety zbiorcze zgodnie z zamówieniem. 

Jeśli tylko posiadasz książeczkę sanepisowską i dobrą kondycję fizyczną wyśli nam swoje CV - czekamy właśnie na Ciebie! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie - 21,42 zł/h - Kałuszyn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie - 21,42 zł/h - Kałuszyn w miejscowości: Mińsk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie - 21,42 zł/h - Kałuszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie - 21,42 zł/h - Kałuszyn, praca w Mińsk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.