Operator maszyn, pracownik produkcji Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA

 • Łódź, łódzkie
 • 05-12-2019 , do końca 218 dni

Fabryka Pierścieni Tłokowych "PRIMA" S.A. w Łodzi

Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji, Operator Maszyn

Opis stanowiska pracy

 • prace fizyczne przy produkcji pierścieni tłokowych
 • obsługa maszyn do obróbki skrawaniem (konwencjonalnych typu szlifierki, tokarki, frezarki)

Wymagania stawiane kandydatom

 • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
 • zdolności manualne,
 • sumienność

Nasza oferta

 • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
 • umowę o pracę,
 • pracę od poniedziałku do piątku,
 • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia.

Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko prowadzonego przez firmę Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

na adres: rekrutacja@fpt-prima.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn, pracownik produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn, pracownik produkcji w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn, pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn, pracownik produkcji, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.