PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!!

Lokalizacja: Bytom , śląskie;

Firma specjalizująca się w produkcji systemów osłonowych (rolet) której działalność oparta jest na 25 letnim doświadczeniu w tej branży.

Opis stanowiska
  • składanie rolet zewnętrznych,
  • praca w zespole.
Wymagania

Dyspozycyjność, sumienność, efektywność.

Mile widziane doświadczenie w prodkucji i składniu rolet które będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie do 5.000,00 i więcej... ( w zależności od stopnia zaangażowania, umiejętności oraz efektów pracy).
  • Umowę o pracę.

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!!

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!! w miejscowości: Bytom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Rol-team Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!!, praca w Bytom dopasowana do Twoich wymagań.Rol-team Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rol-team Spółka z o.o.

Praca PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!!, Bytom

Oferta jest ważna jeszcze 22 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Antonii Pustelnik

aniap@rol-team.pl

662759867

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie