PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!!

Rol-team Spółka z o.o. Bytom Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Firma specjalizująca się w produkcji systemów osłonowych (rolet) której działalność oparta jest na 25 letnim doświadczeniu w tej branży.


Opis stanowiska

  • składanie rolet zewnętrznych,
  • praca w zespole.

Wymagania

Dyspozycyjność, sumienność, efektywność.

Mile widziane doświadczenie w prodkucji i składniu rolet które będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie do 5.000,00 i więcej... ( w zależności od stopnia zaangażowania, umiejętności oraz efektów pracy).
  • Umowę o pracę. 

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!!

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!! w miejscowości: Bytom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Rol-team Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET ZEWNĘTRZNYCH DO 5000 ZŁ !!!, praca w Bytom dopasowana do Twoich wymagań.Rol-team Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Antonii Pustelnik

e-mail aniap@rol-team.pl

phone 662759867

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Zbiór pieczarek

Holandia, Limburgia, Venlo, Holandia


Pracownik restauracji -- zmiana nocna

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie