Manager Restauracji

HR SIGMA Sp. z o.o. Bielsko-Biała

Nasza agencja zatrudnienia poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Managera Restauracji do nowo otwieranego podmiotu. Jeśli jesteś pasjonatem kulinariów i masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży gastronomicznej, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy zespołu z naciskiem na zadowolenie gości
  • Zatrudnianie, szkolenie, motywowanie i rozwój personelu
  • Zarządzanie zasobami materiałowymi
  • Zarządzanie jakością zgodnie z wysokimi standardami
  • Dbałość o wyniki finansowe restauracji
  • Wspieranie bieżącej pracy podległego zespołu

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie do ludzi
  • Opanowanie i umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • Sumienność, zaangażowanie i entuzjazm
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Kreatywność i dbałość o szczegóły
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze + premie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jak Aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do zespołu, prześlij swoje CV!

Gdzie szukać pracy jako Manager Restauracji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Manager Restauracji w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR SIGMA Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Manager Restauracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Manager Restauracji, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.HR SIGMA Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

HR SIGMA Sp. z o.o.

Praca Manager Restauracji, Bielsko-Biała

Ogłoszenia Pracodawcy