Dyrektor Sprzedaży

REN SP. Z O.O. Rzeszów

Grupa REN wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Specjał zatrudnia!!!

Poszukujemy doświadczonego i dynamicznego Dyrektora Sprzedaży do zarządzania zespołem handlowym w branży mrożonkowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii sprzedażowej, zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami oraz optymalizację procesów sprzedażowych w celu maksymalizacji wyników finansowych.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży na poziomie krajowym
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym i motywowanie do osiągania wyznaczonych celów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami oraz partnerami handlowymi
  • Analiza rynku i konkurencji, wdrażanie działań zwiększających udział firmy w rynku
  • Opracowywanie planów sprzedażowych i monitorowanie ich realizacji
  • Nadzór nad realizacją budżetu sprzedażowego oraz raportowanie wyników do Zarządu
  • Optymalizacja procesów sprzedażowych i wdrażanie nowych narzędzi wspierających sprzedaż

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży w branży mrożonkowej lub FMCG
  • Doskonała znajomość branży FMCG i procesów sprzedażowych
  • Umiejętności przywódcze oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Bardzo dobre zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Silna orientacja na wyniki oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Biegłość w analizie danych i tworzeniu strategii sprzedażowych
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, handel)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy i wpływ na jej długoterminowy sukces
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Możliwość skorzystania z benefitów sportowych, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • Liczne konkursy, wycieczki i imprezy integracyjne

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Sprzedaży w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy REN SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Sprzedaży, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.REN SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

REN SP. Z O.O.

Praca Dyrektor Sprzedaży, Rzeszów

Ogłoszenia Pracodawcy