Business Development Manager

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów w ramach dostarczanych rozwiązań rekrutacyjnych i outsourcingowych
  • samodzielne kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży, w tym prowadzenie negocjacji handlowych
  • utrzymywanie jakościowych relacji z kluczowymi Klientami, badanie potrzeb i podejmowanie działań up-sellingowych
  • współpraca z globalnymi strukturami ManpowerGroup w zakresie rozwoju sprzedaży na polskim rynku
  • prowadzenie lokalnych, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych przetargów oraz odpowiadanie na zapytania nowych Inwestorów krajowych i zagranicznych.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w podobnej roli poparte sukcesami w sprzedaży usług (B2B)
  • znajomość specyfiki rynku w obszarze usług rekrutacyjnych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt biznesowy (poziom min. B2)
  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • orientacja na osiąganie celów oraz umiejętność pracy w dużej dynamice
  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • rozwój zawodowy na stanowisku o wysokim poziomie autonomii i decyzyjności
  • interesujące projekty, możliwość dostarczania Klientom innowacyjnych, zaawansowanych rozwiązań
  • pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji lidera w swoim sektorze
  • możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywujący system premiowy
  • możliwość pracy hybrydowej z wybranego biura ManpowerGroup w podległym regionie
  • samochód służbowy
  • pracę z inspirującymi ludźmi, którzy nie tylko pasjonują się tym co robią, ale również chętnie dzielą się wiedzą i wspierają siebie nawzajem;
  • dostęp do oferty szkoleń realizowanych przez zespół learning&development oraz platform edukacyjnych
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, platforma kafeteryjna, dodatkowe dni wolne za staż pracy w naszej organizacji).

Gdzie szukać pracy jako Business Development Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Business Development Manager w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Business Development Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Business Development Manager, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Business Development Manager, Wrocław

Ogłoszenia Pracodawcy