Infolinia Obsługowo-Sprzedażowa i Live Chat dla studentów ZAOCZNYCH

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group, jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta Infolinii Obsługowej oraz Live Chat.

Twoje zadania:

-Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów dużej firmy telekomunikacyjnej,

-Prowadzenie korespondencji z Klientami,

-Wspieranie Klientów, udzielanie kompleksowych odpowiedzi na ich pytania w sprawach technicznych,

-Telefoniczna sprzedaż produktów: dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach.

Nasze oczekiwania:

-Umiejętność obsługi komputera,

-Zaangażowanie i chęć do pracy,

-Komunikatywność,

-Dyspozycyjność na min. 130 godzin w miesiącu,

-Dyspozycyjność do podjęcia pracy od 25 września 2024.

Co możemy Ci zaoferować?

-Stałe wynagrodzenie godzinowe 28,10 zł brutto,

-Atrakcyjny oraz konkurencyjny system premiowy,

-Długofalową współpracę,

-Elastyczne godziny pracy - u nas połączysz pracę i naukę,

-Wsparcie na każdym etapie kariery,

-Kartę rabatową do znanych miejsc w Rzeszowie,

-Darmową wodę, owoce i kawę bez limitu,

-Brak dress code,

-Chill room - u nas odpoczniesz sobie na przerwie ;)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta aplikuj - zadzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach :)

Gdzie szukać pracy jako Infolinia Obsługowo-Sprzedażowa i Live Chat dla studentów ZAOCZNYCH

Jaka oferta pracy na stanowisku: Infolinia Obsługowo-Sprzedażowa i Live Chat dla studentów ZAOCZNYCH w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Infolinia Obsługowo-Sprzedażowa i Live Chat dla studentów ZAOCZNYCH Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Infolinia Obsługowo-Sprzedażowa i Live Chat dla studentów ZAOCZNYCH, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Praca Infolinia Obsługowo-Sprzedażowa i Live Chat dla studentów ZAOCZNYCH, Rzeszów

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni

Ogłoszenia Pracodawcy