Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Czy cenisz sobie przyjazną atmosferę w pracy i szukasz możliwości pogodzenia pracy ze studiami? Jeśli jesteś osobą otwartą, która czerpie radość z nawiązywania nowych kontaktów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy.

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group.

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów znanej sieci telekomunikacyjnej,
  • prezentowanie aktualnych ofert,
  • dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie, szybkość przyswajania wiedzy, chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń,
  • dyspozycyjność min. 20/25 godzin w tygodniu,
  • dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym (5 dni)
  • dodatkowo oczekujemy 1 lub 2 sobót pracujących w miesiącu,
  • dobra dykcja.

Oferta dla Ciebie:

  • wypłatę dwa razy w miesiącu (podstawa 28,10 zł brutto+premia),
  • atrakcyjny system premiowy i motywacyjny, który znacząco zwiększy Twoje wynagrodzenie godzinowe,
  • elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień (min.20/25 godzin tygodniowo)
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy zakończony certyfikatem,
  • realne możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę w dynamicznym i pełnym energii zespole, w którym z pewnością się odnajdziesz.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Gdzie szukać pracy jako Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

Praca Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta, Łódź

Ogłoszenia Pracodawcy