Konsultant/Konsultantka Infolinii Sprzedażowej (m/k)

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych, w ramach kampanii sprzedażowych z klientem własnym - dzwonisz tylko do aktualnych klientów firmy, nie korzystamy z tzw. 'zimnych baz', nie dzwonimy do przypadkowych osób,
  • Sprzedaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych największego operatora komórkowego w Polsce,
  • Dopasowywanie oferty sprzedażowej do aktualnie posiadanej przez Klienta,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i partnerskich relacji z Klientem.

Wymagania:

  • Szukamy osób komunikatywnych, lubiących kontakt z klientem,
  • Ważne dla nas są: Twoja motywacja, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do klientów, chęć sprzedaży i chęć do nauki w tym obszarze,
  • Musisz sprawnie, w podstawowym zakresie, obsługiwać komputer i być dyspozycyjna/y do pracy zmianowej, w godzinach 9:00 - 20:00, pracujemy poniedziałek - piątek,
  • Oczekujemy gotowości do rozpoczęcia pracy/szkolenia od: 23.09.2024 r.
  • Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, będzie to niewątpliwy atut - ale nie jest to warunek konieczny bo wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, na które składają się:

Wynagrodzenie podstawowe - stawka godzinowa - 26,00 zł/brutto/godzina (podstawa, w tym momencie, niezależna od wyniku sprzedażowego przy tej stawce, przy pełnym etacie to około 4300,00-4700,00 zł/brutto),

Premia sprzedażowa - 13,00 zł brutto do każdej wypracowanej godziny (wówczas stawka godzinowa to 39,00 zł/brutto), przy realizacji planu sprzedażowego (zarobki między 6500,00 zł, a 7000,00 zł/brutto - faktyczny wpływ na wysokość premii stanowią Twoje wyniki - zapewniamy realne, optymalne warunki do osiągania wysokich premii i osiągania zarobków większych - niż podanych powyżej (dodatkowe premie za przekraczanie planów sprzedażowych, premie rankingowe),

  • Umowa o pracę,
  • Pracę 6-8 godzin dziennie,
  • Pracę w nowoczesnym, przyjemnie klimatyzowanym biurze, na Czechowie ;)
  • Kompleksowe szkolenie wstępne (oczywiście w ramach umowy o pracę) - po którym będziesz się czuł/a w pełni przygotowany/a do pracy - bardzo dbamy o kompleksowe wdrożenie każdej nowej osoby,
  • Jasną ścieżka kariery - uwzględniająca zmianę stanowiska oraz wzrost płacy,
  • Pozytywną atmosferę w pracy, wsparcie trenera, kierownika i współpracowników,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, nauki i osiągania sukcesów w sprzedaży pracując dla największego operatora telekomunikacyjnego w kraju, poznanie i współtworzenie jego kultury organizacyjnej.
  • Mamy dla Ciebie różnie, dodatkowe benefity w bardzo atrakcyjnych cenach ( dla naszych pracowników - mamy bardzo atrakcyjne dofinansowanie do Benefitów): ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karty Multisport itp., kursy językowe, zniżki na usługi firmowe.

www.imar.com.pl

IMAR Service Group

Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114

Gdzie szukać pracy jako Konsultant/Konsultantka Infolinii Sprzedażowej (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant/Konsultantka Infolinii Sprzedażowej (m/k) w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant/Konsultantka Infolinii Sprzedażowej (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant/Konsultantka Infolinii Sprzedażowej (m/k), praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Imar Service Group Sp. z o.o.

Praca Konsultant/Konsultantka Infolinii Sprzedażowej (m/k), Lublin

Ogłoszenia Pracodawcy