Młodszy Operator Produkcyjny

Dla naszego klienta, który jest jednym z wiodących producentów szkieł okularowych poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja miejsca pracy: Annopol

Zadania stanowiskowe:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z wytycznymi firmy
  • Barwienie szkieł okularowych zgodnie z ich przeznaczeniem
  • Prace manualne m.in. montaż drobnych elementów
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów

Co oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie miesięczne 6700 zł brutto
  • 13-te wynagrodzenie oraz dodatek stażowy
  • Kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość polecenia pracy swojemu znajomemu
  • Paczki świąteczne oraz zniżki pracownicze na produkty

Jeżeli jesteś osobą:

  • Dyspozycyjną do pracy w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)
  • Posiadającą zdolności manualne i nie boisz się pracy fizycznej
  • Zaangażowaną i sumienną
  • Która odnajduje się w pracy indywidualnej jak i zespołowe

Aplikuj i dołącz do zespołu, który ceni sobie długofalową współprace w przyjaznej atmosferze.

Nie wymagamy doświadczenia. Dzięki wykwalifikowanym trenerom, płynnie zostaniesz wdrożona/y w swoje obowiązki.

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Operator Produkcyjny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Operator Produkcyjny w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Benett People Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Operator Produkcyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Operator Produkcyjny, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Benett People Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.