Operator maszyn produkcyjnych do 5.600 brutto+ premie

Gi Group Gliwice

Dla naszego Klienta - lidera w produkcji klimatyzatorów poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (obrabiarki CNC, prasy (mimośrodowe oraz krawędziowe)
  • Spawanie elementów wymienników ciepła ( w razie potrzeby)
  • Lutowaniem miedzianych rurek i kapilar
  • Kontrola jakości wykonanych elementów

Oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku Operator Maszyn
  • Umiejętność wykonywania pomiarów suwmiarką
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zaangażowania i precyzji w realizacji codziennych obowiązków
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności 4.600-5.600 zł brutto (podstawa + premia)
  • Premia frekwencyjna + premia wydajnościowa
  • Pracę w systemie 2-3- zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Codziennie ciepły posiłek dofinasowany przez Pracodawcę - miesięcznie 220 zł
  • Bony i paczki świąteczne
  • Dodatkowe wynagrodzenie urlopowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę MultiSport Plus
  • Pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn produkcyjnych do 5.600 brutto+ premie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych do 5.600 brutto+ premie w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn produkcyjnych do 5.600 brutto+ premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych do 5.600 brutto+ premie, praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.