Główny specjalista - sprawy obronne

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zapewnienie realizacji zadań w obszarze spraw obronnych,
  • organizowanie i nadzorowanie przedsięwzięć związanych z militaryzacją przedsiębiorstwa,
  • planowanie operacyjne,
  • tworzenie, uzgadnianie i aktualizacja dokumentacji,
  • współpraca z komórką właściwego Ministerstwa nadzorującą realizację zadań obronnych oraz organami administracji wojskowej,
  • koordynowanie ćwiczeń, szkoleń oraz kursów obronnych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe potwierdzone uzyskaniem absolutorium na uczelni wyższej o profilu wojskowym lub policyjnym, Bezpieczeństwo Narodowe/Wewnętrzne, Prawo Administracja,
  • doświadczenie zawodowe: min. 5 lat na samodzielnym stanowisku w obszarze związanym z realizacją zadań obronnych,
  • wiedza specjalistyczna dotycząca spraw obronnych, zadań realizowanych przez przedsiębiorców na rzecz Sił Zbrojnych RP,
  • znajomość przepisów, procedur oraz zasad opracowywania dokumentacji,
  • doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji z zakresu spraw obronnych,
  • poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli 'Poufne' lub gotowość do poddania się postepowaniu sprawdzającemu,
  • obsługa pakietu MS Office na poziomie min. średnio zaawansowanym,
  • gotowość do podróżny służbowych (głównie biuro w Warszawie),
  • czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • zadaniowy system czasu pracy,
  • umowa o pracę w firmie z ponad 60 letnią tradycją,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • szkolenia,
  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,
  • kartę multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • integrację,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • konkursy pracownicze.

Gdzie szukać pracy jako Główny specjalista - sprawy obronne

Jaka oferta pracy na stanowisku: Główny specjalista - sprawy obronne w miejscowości: Płock jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PERN SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Główny specjalista - sprawy obronne Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Główny specjalista - sprawy obronne, praca w Płock dopasowana do Twoich wymagań.PERN SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.