Psycholog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Karta MultiSport

Fundusz socjalny

Rozwój Kariery

Stabilne Zatrudnienie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Jerzego Gromkowskiego we Wrocławiu to jeden z nowocześniejszych szpitali na Dolnym Śląsku i w Polsce. Oprócz oddziałów dla pacjentów dorosłych prowadzimy także specjalistyczne oddziały dla dzieci. Posiadamy nowoczesne wyposażenie przeznaczone do leczenia i badania dzieci. Prowadzimy także wiodące na Dolnym Śląsku oddziały chorób zakaźnych specjalizujące się m.in. w leczeniu WZW i HIV/AIDS.

Nasz Szpital to kompleks nowoczesnych budynków i obiektów poddanych gruntownej modernizacji. Dzięki temu nasi pacjenci mają zapewniony wysoki standard pobytu w 1-4 osobowych salach, wyposażonych we własne łazienki. 
W budynkach szpitalnych zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania higieniczno-sanitarne gwarantujące bezpieczeństwo epidemiologiczne.

Szpital jest w pełni skomputeryzowany. Dokumentacja medyczna i dane są tworzone, archiwizowane i przesyłane elektronicznie.

Dodatkowe informacje

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu ogłasza rekrutację na stanowisko:

Psycholog

w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu przy ul. Wołowskiej 9 (DOPDiM) do pracy z pacjentami do 21 roku życia

 

Zakres czynności:

 • Współprowadzenie grup psychoedukacyjnych, warsztatów i grup terapeutycznych
 • Prowadzanie poradnictwa psychologicznego
 • Współpraca z innymi instytucjami zaangażowanymi w udziale pomocy pacjentowi
 • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz pisanie opinii, raportów z badań
 • Współpraca z zespołem terapeutycznym w tym uczestniczenie w cotygodniowych zebraniach zespołu, superwizjach

Wymagania:

 • Ukończone studia magisterskie z psychologii
 • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą w placówkach działających w ramach systemu opiki zdrowotnej, oświaty, pomocy społecznej, wspierania rodziny lub pieczy zastępczej
 • Dyspozycyjność od godziny 15:00 w wybranych elastycznie dniach
 • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

 • Pracę w stabilnej firmie na podstawie dowolnej formy zatrudnienia
 • Dobrą i wspierającą atmosferę w nowo rozwijającym się zespole specjalistów
 • Możliwość współpracy międzyoddziałowej oraz współtworzenia środowiska wspierającego rozwój i terapię młodzieży
 • Przestrzeń do rozwoju zawodowego
 • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
 • Dofinansowanie do zajęć sportowych
 • Wynagrodzenie zgodnie z wykształceniem i zasadami wynagradzania na tym stanowisku pracy

 

ZAPRASZAMY DO PRACY W NASZYM ZESPOLE!!!!!!!!

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz dopuszczamy możliwość zatrudnienia osób nie spełniających niektórych wymagań zawartych w ogłoszeniu (np. staż pracy, kurs kwalifikacyjny itp.

 

           

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu rekrutacji prowadzonej w tutejszym szpitalu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym zakresie.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Psycholog

Jaka oferta pracy na stanowisku: Psycholog w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Psycholog Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Psycholog, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. J. Gromkowskiego

Praca Psycholog, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Psychoterapeuta

Wrocław, dolnośląskie


Accountant

Wrocław, dolnośląskie


Працівник складу

Wrocław, dolnośląskie


Operator maszyn produkcyjnych

Wrocław, dolnośląskie