OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m/k) w renomowanej firmie (106) Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

  • Oborniki Śląskie, dolnośląskie
  • 05-08-2024 , do końca 34 dni

Obecnie poszukujemy na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m/k) ; Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m/k) w renomowanej firmie (106)

Oferta

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca na pełen etat
  • możliwość startu od zaraz
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne nadgodziny i premie
  • nowoczesne stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy

Obowiązki

  • kompletowanie zamówień
  • praca ze skanerem

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na magazynie

Gdzie szukać pracy jako OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m/k) w renomowanej firmie (106)

Jaka oferta pracy na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m/k) w renomowanej firmie (106) w miejscowości: Oborniki Śląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m/k) w renomowanej firmie (106) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (m/k) w renomowanej firmie (106), praca w Oborniki Śląskie dopasowana do Twoich wymagań.Walter-Fach-Kraft Personal GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.