Główny księgowy - umowa o pracę bezpośrednio!

Lokalizacja: Poznań

Mamy dla Ciebie:

- umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta, docelowo na czas nieokreślony;

- atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od wyników;

- 1 rok wdrożenia w obowiązki pod opieką przełożonego;

- określoną ścieżkę rozwoju zawodowego;

- udział w szkoleniach;

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

- przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy;

- przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu;

- prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport.

Twoje zadania:

- nadzór i mentoring pracowników księgowości,

- zarządzanie i utrzymanie zasad rachunkowości zgodnie z polskimi standardami;

- sprawowanie kontroli merytorycznej i organizacyjnej nad pracami księgowo-płacowymi;

- przygotowywanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych (raporty miesięczne, kwartalne i roczne);

- przygotowywanie i raportowanie pełnych rocznych sprawozdań finansowych we współpracy z audytorami;

- rozliczenia podatkowe, składki na ZUS oraz współpraca z organami kontrolnymi spółki w obszarze finansowo-podatkowym;

- przygotowywanie budżetów rocznych;

- rozwijanie i odnawianie wewnętrznych procesów księgowych;

- utrzymanie wymiany informacji na temat ważnych z niemiecką Grupą Księgową;

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Dodatkowe informacje:

- wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości (preferowany CPA lub CMA);

- minimum 5 lat doświadczenia w procesach księgowych;

- praktyczna znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;

- doświadczenie w tworzeniu sprawozdań finansowych;

- doświadczenie w zakresie funkcji księgi głównej oraz procesu zamknięcia miesiąca/roku;

- umiejętność obsługi oprogramowania księgowego i administracji;

- umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

- znajomość programów ERP: Microsoft Navision, Microsoft Business Central 365 (mile widziane);

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

- praktyczna znajomość zasad obrotu wewnątrzwspólnotowego oraz eksportu i importu.

Kontakt do Rekrutera: 501 587 563

Gdzie szukać pracy jako Główny księgowy - umowa o pracę bezpośrednio!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Główny księgowy - umowa o pracę bezpośrednio! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ahead Professionals lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Główny księgowy - umowa o pracę bezpośrednio! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Główny księgowy - umowa o pracę bezpośrednio!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Ahead Professionals praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.