Head of Business Development

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie wspieramy firmę z branży motoryzacyjnej, która świadczy usługi Full Service Leasingu i zarządzania flotą, w rekrutacji na stanowisko Head of Business Development/Kierownika sprzedaży. Powodem uruchomienia rekrutacji jest chęć utworzenia nowego stanowiska.

Miejsce pracy: siedziba firmy w Warszawie (Praga Południe).

Obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych leadów i możliwości biznesowych (średnie i duże kontrakty).
  • Planowanie i realizacja sprzedaży.
  • Negocjowanie warunków sprzedaży z klientami biznesowymi.
  • Monitorowanie i raportowanie osiąganych wyników.
  • Kierowanie podległym dwuosobowym zespołem oraz dbanie o jego rozwój.
  • Tworzenie strategii działań handlowych we współpracy z innymi komórkami.
  • Analizowanie raportów i prognoz sprzedaży.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia i pasji w budowaniu relacji z klientami.
  • Doskonałych umiejętności handlowo-biznesowych.
  • Głębokiej wiedzy na temat sprzedaży usług B2B.
  • Umiejętności w zarządzaniu małymi zespołami.
  • Wysokiego zaangażowania w projekty realizowane przez firmę.
  • Proaktywnej postawy i samodzielności w działaniu.
  • Kreatywności, nieszablonowego podejścia i dobrej energii.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.
  • Wynagrodzenie zasadnicze, prowizję od pozyskanych klientów oraz 20%-30% wynagrodzenia przy realizacji celów (KPI).
  • Realny wpływ na strukturę sprzedażową.
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej.
  • Samochód służbowy.
  • Pracę w zgranym i pełnym energii zespole.
  • Pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • System kafeteryjny.
  • Dofinansowanie do wypoczynku tzw. "Wczasy pod gruszą".
  • Dni tematyczne (sushi day, pizza friday).
  • Zniżki dla pracowników na usługi firmy.
  • Spotkania integracyjne.

Gdzie szukać pracy jako Head of Business Development

Jaka oferta pracy na stanowisku: Head of Business Development w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Head of Business Development Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Head of Business Development, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.JAGA Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.