Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja. Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. sprzątanie, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Obsługujemy kluczowych Klientów w wielu branżach na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 5 tys. Pracowników, pracujących na terenie całego kraju oraz w 20 naszych biurach handlowych i regionalnych.

Naszym Pracownikom oferujemy stały dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju.

Dbamy o społeczną odpowiedzialność biznesu, aktywnie wspierając akcje charytatywne, lokalne społeczności, osoby niepełnosprawne, bezrobotne, a także młodych przedsiębiorców. Udzielamy się aktywnie w akcjach sportowych, lokalnych oraz ogólnokrajowych.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

Aktualnie poszukujemy:

Pracownika Serwisu Sprzątającego.

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest dbałość o utrzymanie czystości na obiekcie, zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Praca w obiekcie biurowym ul. Badylarska, Warszawa, dzielnica Włochy.

Ważne są dla nas:

  • zaangażowanie, sumienność i dokładność;
  • dostępność i dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 16-20.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie - technologicznie i rynkowo;
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16-20;
  • praca w niepełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy Hunters.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny - tel. 785 074 635.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik serwisu sprzątającego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik serwisu sprzątającego w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik serwisu sprzątającego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik serwisu sprzątającego, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


Praca Pracownik serwisu sprzątającego, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 10 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Warszawa, mazowieckie


Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Warszawa, mazowieckie


Pracownik Ochrony

Zakrzewo, wielkopolskie


Pracownik Ochrony

Kraków, małopolskie


Pracownik serwisu sprzątającego

Oława, dolnośląskie