Agent Celny - Warszawa Ursynów

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie wspieramy firmę Pol-Mare w rekrutacji na stanowisko Agenta Celnego, którego poszukujemy do oddziału w Warszawie. Powodem uruchomienia rekrutacji jest chęć utworzenia nowego stanowiska w 12-osobowym zespole, w związku ze wzrostem liczby odpraw celnych.

Miejscem pracy będzie oddział firmy w Warszawie na ul. Poleczki.

Zadania:

  • Przygotowywanie i kontrola wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odprawy celnej.
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych.
  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych.
  • Zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych.
  • Aktywna obsługa klientów firmy i reprezentowanie ich przed organami celnymi oraz innymi instytucjami państwowymi.
  • Współpraca ze spedytorami, urzędami celnymi i służbami kontrolnymi.
  • Obsługą terminali handlingowych.

Czego oczekujemy?

  • Aktualnego wpisu na listę agentów celnych.
  • Doświadczenia zawodowego w roli agenta celnego.
  • Praktycznej umiejętności obsługi pakietów MS Office oraz programu celnego Huzar.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Zdolności dostosowywania się do szybko zmieniającej się sytuacji.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  • Pracę stacjonarną w godz. 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.
  • Niekorporacyjną atmosferę i środowisko wspierające rozwój pracowników.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Kartę Multisport.

Gdzie szukać pracy jako Agent Celny - Warszawa Ursynów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Agent Celny - Warszawa Ursynów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Agent Celny - Warszawa Ursynów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Agent Celny - Warszawa Ursynów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.JAGA Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.