Operator wózka widłowego

Gi Group Wronki

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

o Dostarczanie na produkcję elementów pralek i lodówek,

o Załadunek i rozładunek komponentów lub wyrobów gotowych,

o Prace porządkowe na stanowisku,

o Kontrola stanów magazynowych.

Wymagamy:

o Gotowości do pracy w systemie: 12-godzinnym,

o Posiadania uprawnień na prowadzenie wózków widłowych,

o Mile widziane doświadczenia w prowadzeniu wózka widłowego,

o Uczciwości i skrupulatności,

o Zaangażowania w wykonywaną pracę,

o Mile widziane uprawnienia UDT na kierowanie wózkiem widłowym WYSOKIEGO SKŁADOWANIA.

Oferujemy:

o Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

o Wynagrodzenie 5200 - 6250 zł brutto/miesięcznie,

o W tym premia obecnościowa, która rośnie nawet do 20%,

o Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji zarządzanej według najwyższych standardów,

o Bezpłatny dojazd

o Bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu,

o Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, karta multisport,

o Nagrody dla pracowników,

o Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta.

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego w miejscowości: Wronki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego, praca w Wronki dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.