Magazynier/operator

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Jeśli posiadasz uprawnienia na suwnice to ta praca jest dla ciebie!

Zadania:

  • obsługa suwnicy
  • załadunek i rozładunek towarów i materiałów w ramach zasięgu suwnicy
  • bieżąca kontrola stanu technicznego suwnicy
  • prace magazynowe
  • wydawanie materiałów z magazynu

Wymagania:

  • uprawnienia na suwnice !!!
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy na II zmiany
  • dojazdu we władnym zakresie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednią
  • Wynagrodzenie: podstawowe + premie
  • nagroda BHP kwartalna
  • nagroda za tonaż
  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Enel-Med - prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce, kawa/herbata dla pracowników
  • PPE - Program emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Możliwość uzyskania uprawnień

Gdzie szukać pracy jako Magazynier/operator

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier/operator w miejscowości: Ślesin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier/operator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier/operator, praca w Ślesin dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.