Specjalista ds. Zakupów

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa zatrudniającą blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Zadania:

  • Realizacja zadań zakupowych na podstawie bieżących zapotrzebowań firmy zgodnie z polityką zakupową,
  • Tworzenie zamówień systemowych oraz umów ramowych z dostawcami,
  • Obsługa logistyczna polegająca na planowaniu dostaw i współpracy z dostawcami przy ich realizacji,
  • Czuwanie nad prawidłową ilością stanów magazynu opakowań, chemii oraz artykułów BHP i p.poż,
  • Wyjaśnienie rozbieżności między złożonym zamówieniem a dokumentacją sprzedażową,
  • Poszukiwanie ofert zgodnie z wymogami oraz polityką zakupową,
  • Wnioskowanie o utworzenie/rozszerzenie nowych indeksów materiałowych oraz dostawców w systemie,
  • Wypełnianie/aktualizowanie wewnętrznych raportów magazynowych i zakupowych,
  • Ścisła współpraca z Centralnym Działem Zakupów,
  • Realizacja zadań zgodnie z wytycznymi, znajomość procedur i instrukcji obowiązujących w firmie,
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej, zachowanie w tajemnicy informacji technicznych, handlowych oraz organizacyjnych zakładu, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę,
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w procesie bezpośredniemu przełożonemu,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z pracą i zgodnych z przepisami prawa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, min. licencjat lub w trakcie nauki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (dział zakupów, zaopatrzenia, administracji),
  • dobra organizacja pracy, dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę w zespole,
  • dobra znajomość MS Office - Excel,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu,
  • pracę w atmosferze współpracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karty multisport,
  • wczasy pod gruszą,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Zakupów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Zakupów w miejscowości: Daszyna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Animex Foods Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Zakupów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Zakupów, praca w Daszyna dopasowana do Twoich wymagań.Animex Foods Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.