Przedstawiciel bankowy Businessface Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • 01-08-2024 , do końca 38 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca za granicą
  • Kraj: Polska

Przedstawiciel bankowy

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Badanie i analizę potrzeb klienta przez bezpośrednią rozmowę,
  • Dostosowywanie i prezentację odpowiednich ofert dla klienta,
  • Realizację celów sprzedażowych poprzez oferowanie najlepszych produktów bankowych na rynku,
  • Sprzedaż produktów i usług ING Banku Śląskiego w nowoczesnych punktach zlokalizowanych w galeriach handlowych,
  • Zapewnianie wsparcia klientowi na każdym etapie procesu.

Nasze wymagania

  • Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś odważny i pełen energii,
  • Sukcesy Cię motywują, a porażki nie zniechęcają,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie są jednymi z Twoich największych atutów,
  • Cenisz ciągły rozwój i aktywnie dążysz do osiągnięcia celów,
  • Jesteś otwarty na wyzwania i chcesz się rozwijać,
  • Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie podstawowe 4242 zł brutto/ mies. i prowizje adekwatne do osiąganych rezultatów (1800 - 5300 zł brutto / mies.),
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twojego harmonogramu (tryb zmianowy 6-8h),
  • Benefity pracownicze: kartę Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie
  • Pełne wdrożenie w zakresie produktów i umiejętności - nauczymy Cię wszystkiego od podstaw,
  • Możliwość awansu zawodowego,
  • Przyjazny i zgrany zespół,
  • Stałe wsparcie i pomoc ze strony Team Leadera.

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel bankowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel bankowy w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Businessface Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel bankowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel bankowy, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Businessface Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.