Monter Mebli

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją i montażem mebli - osoby do pracy, na stanowisku:

Monter mebli

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • produkcja mebli na wymiar,
  • montaż mebli oraz nowoczesnej zabudowy meblowej.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w wykonywaniu podstawowych prac stolarskich z wykorzystaniem płyt meblowych,
  • potrafisz sprawnie montować meble,
  • potrafisz efektywnie planować czas pracy i wywiązywać się ze zleconych zadań,
  • cechują Cię sumienność, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie.

Pracodawca oferuje:

  • stabilną pracę w nowoczesnym zakładzie stolarskim,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy (również za wykonanie dodatkowych prac wykończeniowych).

Agencja zatrudnienia nr wpisu 5355Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter Mebli

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter Mebli w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter Mebli Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter Mebli, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Doradca ds. Nieruchomości

Wrocław, dolnośląskie


Kosztorysant instalacji sanitarnych

Wrocław, dolnośląskie


Stolarz meblowy

Wrocław, dolnośląskie


Kucharz osobisty (umowa B2B)

Wrocław, dolnośląskie