Recepcjonista/-tka

Grupa ENERIS Warszawa

Praca w firmie ENERIS to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych Pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

Aktualnie do naszej centrali poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Obsługa połączeń telefonicznych w języku polskim i angielskim;
  • Wsparcie administracyjne m.in: rejestrowanie faktur, kserowanie, bindowanie i skanowanie;
  • Koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów według wewnętrznych procedur;
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z firmami kurierskimi;
  • Wsparcie przy rezerwacji sal konferencyjnych, obsłudze spotkań oraz organizacji podróży służbowych;
  • Dbanie o wizerunek i sprawne funkcjonowanie Recepcji, archiwizacja dokumentów.

Co jest dla nas ważne:

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w godzinach 8:00-18:00);
  • Komunikatywność i nienaganna kultura osobista;
  • Samodzielność, otwartość, energiczność.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach;
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how;
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Gdzie szukać pracy jako Recepcjonista/-tka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Recepcjonista/-tka w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa ENERIS lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Recepcjonista/-tka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Recepcjonista/-tka, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grupa ENERIS praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.