Pracownik produkcji

Bakoma Sp z oo Elżbietów

Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Katarze, Indonezji, czy Ukrainie. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszania naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Prace związane z przygotowaniem produkcji.
  • Nadzór i kontrola procesu produkcyjnego.
  • Obsługa maszyn pakujących.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole oraz chęć do nauki.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane, ale nie jest konieczne, ponieważ jesteśmy gotowi nauczyć Cię wszystkiego od podstaw. Ważne jest Twoje zaangażowanie.

ZE STRONY PRACODAWCY OFERUJEMY:

  • Dowóz bezpłatny do pracy z Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.
  • Pakiet medyczny.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Elżbietów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bakoma Sp z oo lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w Elżbietów dopasowana do Twoich wymagań.Bakoma Sp z oo praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Bakoma Sp z oo


Praca Pracownik produkcji, Elżbietów

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni

Ogłoszenia Pracodawcy