Magazynier wakacje

JAGA Recruitment Sp. z o.o. Pruszcz Gdański

Szukasz pracy na wakacje? Dołącz do zespołu JAGA Recruitment Sp. z o.o. i zyskaj nie tylko wynagrodzenie, ale także cenne doświadczenie! Oto, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

???? Praca wakacyjna w magazynie - Rusocin koło Pruszcza Gdańskiego????

Co oferujemy:

  • Stałe godziny pracy w wymiarze połowy etatu- głównie 1:30 - 5:30 - nie marnuj ani chwili z ciepłych dni!
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - 2300 zł brutto miesięcznie plus atrakcyjne premie!
  • Umowa o pracę lub zlecenie - ciesz się możliwością wyboru,
  • Praca od czerwca do sierpnia - idealna na okres wakacyjny.

Twoje zadania:

  • Kompletacja zamówień - bądź częścią procesu, używając skanera magazynowego.
  • Wypełnianie dokumentacji - zdobądź umiejętności administracyjne, obsługując proste dokumenty magazynowe.
  • Różnorodne czynności magazynowe - każdy dzień przynosi coś nowego!

Dlaczego warto?

  • Pracuj w komfortowych warunkach - nasz magazyn jest jasny, ciepły i suchy.
  • Zdobądź doświadczenie, które wyróżni Cię na rynku pracy.
  • Zbuduj swoją przyszłość - ta praca to świetny start dla ambitnych!

Dołącz do nas! Oferta skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Nie przegap tej szansy na niesamowite wakacje i rozwój zawodowy! ????

Gdzie szukać pracy jako Magazynier wakacje

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier wakacje w miejscowości: Pruszcz Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier wakacje Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier wakacje, praca w Pruszcz Gdański dopasowana do Twoich wymagań.JAGA Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.