Doradca Klienta - Tag Heuer

Grupa ZIBI S.A. Warszawa

Do sieci naszych luksusowych salonów z biżuterią, zegarkami i akcesoriami dołącza pierwszy w Polsce butik monobrandowy TAG Heuer. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Doradca Klienta w butiku zlokalizowanym w Galerii Westfield Mokotów w Warszawie.

Dołącz do pierwszego zespołu Doradców Klienta TAG Heuer w Polsce i razem z nami kreuj świat luksusu i elegancji.

Twój zakres obowiązków:

 • nasze salony to miejsce pełne pasji. Dążymy do tego, aby ciągle się rozwijać i zarażać zamiłowaniem do nietuzinkowej biżuterii oraz wysokiej klasy szwajcarskich zegarków. Do naszej sieci właśnie dołącza pierwszy w Polsce butik monobrandowy marki TAG Heuer.
  W swojej pracy będziesz odpowiedzialny za profesjonalne doradztwo i dbałość o klienta w oparciu o najwyższe standardy obsługi.
 • Zależy nam, żeby zarówno nasi pracownicy, jak i klienci czuli się u nas komfortowo. Twoim celem będzie nawiązywanie otwartych i pozytywnych relacji z klientami, wsparcie ich decyzji zakupowych oraz budowanie dobrej atmosfery miejsca pracy.
 • Staramy się tworzyć miejsce dla ludzi, którzy chcą się ciągle rozwijać w swojej dziedzinie i są otwarci na nowe wyzwania. Dlatego będziesz aktywnie i kreatywnie poszukiwać pomysłów wspierających sprzedaż oraz realizować jej cele.
 • W naszej sieci bardzo cenimy harmonijne otoczenie miejsca pracy, które wpływa na samopoczucie pracowników oraz klientów. Do Twoich zadań będzie należeć dbanie o estetykę i wygląd Salonu oraz o wysoką jakość ekspozycji produktów.

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

 • Czujesz się jak ryba w wodzie w obszarze sprzedaży.
 • Cechują Cię życzliwość i pozytywne nastawienie do ludzi, tryskasz dobrą energią, a do tego posiadasz świetne zdolności interpersonalne, dzięki czemu potrafisz budować dobre relacje z klientami.
 • Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu.
 • Stawiasz na rozwój - chcesz się uczyć nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty.
 • Odpowiedzialność i sumienność to Twoje drugie imię.

Co na Ciebie czeka?

 • Stabilne warunki zatrudnienia - praca na pełen etat, umowa o pracę, atrakcyjny system wynagradzania
 • Praca w sektorze dóbr luksusowych - z prestiżowymi markami znanymi na całym świecie
 • Rozwój kwalifikacji zawodowych poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia oraz rozbudowany system wdrożenia
 • Team working
 • Benefity: opieka medyczna Medicover czy ubezpieczenie na życie, dodatkowo do 40% zniżki na asortyment Grupy Zibi (zegarki, instrumenty muzyczne, artykuły luksusowe)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta - Tag Heuer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta - Tag Heuer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa ZIBI S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta - Tag Heuer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta - Tag Heuer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grupa ZIBI S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Grupa ZIBI S.A.


Praca Doradca Klienta - Tag Heuer, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


TEAM LEADER ACCOUNTING

Warszawa, mazowieckie


Mobilny Technik Serwisu

Warszawa, mazowieckie


Specjalista ds. Administracji

Warszawa, mazowieckie


Junior Sales Specialist

Warszawa, mazowieckie