McDonald’s Jubilerska– praca do schrupania! Pracownik restauracji: już od 25,25 zł brutto/godz.

McDonalds Polska Warszawa

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's!


Dlaczego warto?

McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera. Aplikuj do McDonald's i przyrządzaj ludziom to, co lubią najbardziej!

Czego szukamy?

  • chęci do pracy
  • otwartości i komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole

Pssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii - wszystkiego Cię nauczymy!

Co będziesz robić?

  • przygotowywać burgery, desery i inne pyszności
  • sprzedawać je
  • kompletować i wydawać zamówienia
  • dbać o porządek

Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji McDonald's Jubilerska 1/3 King Cross.

Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako McDonald’s Jubilerska– praca do schrupania! Pracownik restauracji: już od 25,25 zł brutto/godz.

Jaka oferta pracy na stanowisku: McDonald’s Jubilerska– praca do schrupania! Pracownik restauracji: już od 25,25 zł brutto/godz. w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako McDonald’s Jubilerska– praca do schrupania! Pracownik restauracji: już od 25,25 zł brutto/godz. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko McDonald’s Jubilerska– praca do schrupania! Pracownik restauracji: już od 25,25 zł brutto/godz., praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca McDonald’s Jubilerska– praca do schrupania! Pracownik restauracji: już od 25,25 zł brutto/godz., Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Ogłoszenia Pracodawcy