Sprzedawca/kasjer-praca od zaraz

Gi Group Kraków

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Szukasz pracy w sprzedaży? Masz wyrobioną książeczkę sanepidowską? Ta praca może być dla Ciebie!

Ogólnopolska sieć marketów spożywczych poszukuje chętne osoby do pracy w charakterze kasjera/sprzedawcy.

Nie wymagamy doświadczenia!

Lokalizacje: Nowa Huta, Prądnik Czerwony

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klientów przy kasie;
  • Dbanie o ekspozycję produktów;
  • Wykładanie towarów na półki;

WYMAGANIA:

  • Książeczka sanepidowska - warunek konieczny;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym- 1 zmiana od 6:30 ; druga od 14:00;

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na czas określony z możliwością pozostania na dłuższy czas;
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia absencyjna za obecność w pracy;
  • Premie uznaniowe- comiesięczne; zależne od zaangażowania i wyników;

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca/kasjer-praca od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca/kasjer-praca od zaraz w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca/kasjer-praca od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca/kasjer-praca od zaraz, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Gi Group


Praca Sprzedawca/kasjer-praca od zaraz, Kraków

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy